Hizmetlerimizden Bazıları..

Kargo ve Nakliye

Ürünlerinizin teslim noktalarına ulaştırılmasın da da Uğur TİCARET, size güvenebileceğiniz bu konuda da destek vermektedir.

Tüm mamullerinizin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede size ve müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar.

Üretim noktanızdan müşterilerinize ulaşana kadar geçen tüm süreçte, dinamik rotalarla çoklu nokta dağıtımı ve takibi mümkündür.

İnşaat ve Taahhüt

Şirketimiz Uğur TİCARET,Süleyman Uğur tarafından kuruldu. İnşaat sektöründe de çeşitli projelerde hizmet veren şirketimiz, bünyesinde bulundurduğu nitelikli teknik personel kadrosu ile hizmetin her aşamasında mühendislik nosyonundan ödün vermemeyi temel ilke edinmiştir.

Uğur TİCARET teknik ve idari alt yapısını güçlendirip, deneyimli ve profesyonel kadrosunu sektördeki gelişmelere adapte ederek kurumsal bir yapıya kavuşmuştur.

Gıda ve Tarım

Tarım, bitkisel ve hayvansal ürünler elde etmek amacıyla toprağı işlemeyi ve hayvan yetiştirmeyi içeren etkinliklerin tümü.Tarımla ilgili işler dünyanın bazı bölgelerinde binlerce yıl öncesinden pek farklı olmayan yöntemlerle yürütülürken, bazılarında ileri teknoloji içeren, makineleşmiş tekniklere dayandırılır.

Dünyada tarım sektöründe çalışanlann sayısı ekonominin öbür dallarındaki toplam işgücünden hâlâ daha yüksektir.

İnşaat Malzemeleri

Uğur TİCARET, “Kaliteli Ürün, Kusursuz Hizmet” anlayışından dolayı, is hizmetleri ile müşterilerine her aşamada çözümler sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir. Uğur TİCARET, engin bilgi birikimi ve tecrübesi ile sektöründe adından sıkça söz ettiren bir firmadır.

Sahip olduğu geniş ürün stoku ile müşterilerine hizmet eden Uğur TİCARET, genç, dinamik kadrosu ile pazar payını genişleterek istihdam ve katma değer yaratmaktadır. Uğur TİCARET, ülke ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörüne, ihtiyaçlar doğrultusunda, en güvenli, en pratik ve en donanımlı ürünlerle destek sağlamayı amaç edinmiştir.

Otomotiv ve Nakliyat

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren şirketler her geçen gün artan rekabet koşulları ile karşı karşıya kalmakta ve bu zorlukların üstesinden gelebilmek için rekabet ortamında avantaj yaratmak üzerine odaklanmaktadır. Bu sebeple Uğur TİCARET, süreçleri ve geliştirdiği hizmetleri ile maliyetleri azaltmanın ve süreçleri iyileştirerek teslimatın zamanında ve doğru bir şekilde yapılmasını sağlamak için geniş tedarik zincirlerinin bir yandan geliştirilerek, diğer yandan sadeleştirilmesi yollarını müşterilerine sunmaktadır.

Hareket alanının fazlasıyla hızlı olduğu sektörde proaktif çözüm önerileri ile sektörün ihtiyacı olan hızlı ve ekonomik tedarik zinciri çözümleri sunulmaktadır.